
Набір склянок для віскі PASABAHCE Casablanca 360 мл 3 штуки Колір прозорий 52704-3
- Немає в наявності
- Код: 52704-3
240 ₴
- +380 (67) 341-88-35
Торгова марка - Pasabahce
Серія Casablanca
У наборі: 3 склянки
Об'єм: 360 мл
Корисний об'єм приблизно: 310 мл
Діаметр зовнішній: 90 мм
Діаметр внутрішній: 85 мм
Нижній діаметр: 69 мм
Висота: 100 мм.
Вага: 320 грам
Матеріал: Скло
Колір прозорий
Турецька компанія Pasabahce, перебуваючи у складі найбільшого холдингу Sisecam, із середини минулого століття є одним із лідерів ринку Європи з виробництва високоякісного посуду. Привабливий дизайн, відмінна якість та лояльна політика ціноутворення дозволили посуду Pasabahce завоювати широку популярність.
Завдяки використанню новітніх тенденцій у своїй маркетинговій політиці, проведенню актуальних соціологічних досліджень, удосконаленню технологічної сторони виробництва, турецька судина Pasabahce займає друге місце в Європі та третє у світі в галузі виробництва скла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Об`єм | 360 мл |
| Висота | 100 мм |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Верхній діаметр | 90 мм |
| Нижній діаметр | 69 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Підходить для гарячих напоїв | Ні |
- Ціна: 240 ₴

