
Форма для запікання прямокутна із термостійкого скла Borcam 335 мм/ 215 мм 59004
- Немає в наявності
- Код: 59004
260 ₴
- +380 (67) 341-88-35
Торгова марка Borcam
Орієнтовний об'єм: 1900 мл
Форма: прямокутна
Ширина: 335 мм
Довжина: 215 мм
Висота: 37 мм
Температурний режим: від -40 до +300
Вага: 1130 грам
Колір: прозорий
Матеріал: термостійке скло
ТМ Borcam – жароміцний скляний посуд від всесвітньо відомого виробника посудини Sisecam. Sisecam – турецький концерн із багаторічною історією, представлений в Україні торговими марками Borcam та Pasabahce. Вишуканий дизайн, висока якість, доступні ціни забезпечили позитивні відгуки про продукцію більш ніж у 100 країнах світу.
ТМ Borcam спеціалізується на виробництві посуду з вогнетривкого скла. Посуд ТМ Borcam бездоганної якості, без бульбашок та черепів В асортименті каструлі різної конфігурації, багатофункціональні страви та форми для випічки, | У такому посуді можна не лише готувати страву, а й зберігати її в холодильниках та морозильних камерах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borcam |
| Ширина | 335 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 215 мм |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Колір | Прозорий |
| Висота стінок | 37 мм |
| Тип форми | Прямокутна |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Загальний об`єм форми | 1900 мл |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна температура | -40 град. |
| Максимальна температура | 300 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
- Ціна: 260 ₴



