Торгова марка ARCOROC
Об'єм: 1000 мл
Корисний об'єм приблизно: 1000 мл
Діаметр верху зовнішній: 97 мм
Діаметр верху внутрішній: 88 мм
Діаметр дна: 88 мм
Висота: 195 мм.
Вага: 665 грам
Матеріал: скло
Колір прозорий
Група компаній Arc International (Франція) є одним із провідних виробників посуду та виробу зі скла. Штаб-квартира компанії знаходиться в Арк, департамент Па-де-Кале, Франція. Компанія випускає побутову продукцію під брендами Luminarc та Cristal d'Arques, Pyrex та професійний посуд під брендами Arcoroc та Chef & Sommelier. Компанія була заснована в 1825 році як невеликий сімейний бізнес під назвою Verrerie d'Arques (пізніше компанія була перейменована на Verrerie Cristallerie d'Arques). ARC International є одним із світових лідерів у виробництві посуду та скла для дому, барів та ресторанів різних цінових категорій. Бренд Arcoroc пропонує повну та різноманітну лінію продуктів для професійного ринку: столовий посуд, скло та аксесуари. Посуд «ARCOROC» цього виробника має підвищений опір до ударів, перепадів температур і зберігає тепло довше, ніж звичайний посуд. Вироби можна мити у посудомийних машинах без втрати зовнішнього вигляду. Абсолютно непориста структура загартованого скла не вбирає мікрочастинки їжі, тому посуд гігієнічний; вона служить у 20 разів довше за звичайне скло. При сильному ударі посуд «ARCOROC» розсипається на безліч уламків, що не мають країв. Професійне скло має підвищену стійкість до подряпин. Завдяки постійним розробкам новітніх технологій у компанії ARC International, продукція Arcoroc задовольняє вимогам професіоналів ресторанного бізнесу щодо функціональності, міцності та капіталовкладень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arcoroc |
| Країна виробник | Франція |
| Верхній діаметр | 97 мм |
| Висота | 195 мм |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Універсальне |
| Наявність ручки | Так |
| Нижній діаметр | 88 мм |
| Об`єм | 1000 мл |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип ємності | Глечик |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 171 ₴



