Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгова марка Kamille
Чаша:
Об'єм: 500 мл
Діаметр: 121 мм
Висота: 90 мм
Вага: 330 грам
Матеріал: нержавіюча сталь
Колір: сталевий
Пестик:
Ширина: 35 мм
Довжина: 180 мм
Висота: 35 мм
Матеріал: нержавіюча сталь
Колір: сталевий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр | 121 мм |
| Довжина маточки/товкачика | 180 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 500 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Механізм | Металевий |
| Призначення | Для перцю та солі |
| Стан | Нове |
| Колір | Сталевий |
- Ціна: 725 ₴







