Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгова Марка Kamille
Об'єм: 150 мл
Ширина ємності: 75 мм
Довжина з ручкою: 65 мм
Висота з ручкою: 85 мм
Вага: 100 грам
Матеріал: нержавійка
Колір: стальний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Країна виробник | Китай |
| Вилочка | Немає |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Кришка | Немає |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мірна шкала | Ні |
| Об`єм | 150 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Тип посуду | Соусник |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Ширина | 75 мм |
- Ціна: 108 ₴




