Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгова марка Home creation
Серія living glasvase
Об'єм: 1700 мл
Діаметр верху зовнішній: 104 мм.
Діаметр верху внутрішній: 99 мм
Діаметр посередині: 104 мм
Діаметр низу: 104 мм
Висота: 255 мм.
Вага: 1130 грам
Матеріал: скло
Колір прозорий
Серія living glasvase
Об'єм: 1700 мл
Діаметр верху зовнішній: 104 мм.
Діаметр верху внутрішній: 99 мм
Діаметр посередині: 104 мм
Діаметр низу: 104 мм
Висота: 255 мм.
Вага: 1130 грам
Матеріал: скло
Колір прозорий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота вази | 255 мм |
| Діаметр вази | 104 мм |
| Діаметр горловини | 104 мм |
| Діаметр підстави | 104 мм |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма вази | Циліндр |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 275 ₴


