Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгова марка Home creation
Серія living glasvase
Об'єм: 1000 мл
Діаметр верху зовнішній: 107 мм
Діаметр верху внутрішній: 103 мм
Діаметр посередині: 78 мм
Діаметр низу: 96 мм
Висота: 250 мм.
Вага: 802 грам
Матеріал: скло
Колір прозорий
Серія living glasvase
Об'єм: 1000 мл
Діаметр верху зовнішній: 107 мм
Діаметр верху внутрішній: 103 мм
Діаметр посередині: 78 мм
Діаметр низу: 96 мм
Висота: 250 мм.
Вага: 802 грам
Матеріал: скло
Колір прозорий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота вази | 250 мм |
| Діаметр вази | 107 мм |
| Діаметр горловини | 107 мм |
| Діаметр підстави | 96 мм |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма вази | Циліндр |
| Колір | Прозорий |
- Ціна: 219 ₴


