Торгова марка - ECLAT Cristal D'arques
Серія Lady Diamond
Об'єм: 2000 мл
Корисний обсяг приблизно: 1000 мл
Діаметр зовнішній: 167 мм
Діаметр внутрішній: 150 мм
Нижній діаметр: 99 мм
Висота: 267 мм.
Вага: 2060 грам
Матеріал: Ударостійке скло
Колір прозорий
ECLAT - французький виробник кришталевого посуду. Компанія належить Arc Group – одному з найбільших виробників скляних виробів. Arc Group була заснована у 1825 році. Штаб-квартира розташований на північному заході Франції в місті Арк. ECLAT – це наймолодша компанія Arc Group. Заснована в 2016 році торгова марка спеціалізується на випуску кришталевих келихів, склянок і фужерів із міцного матеріалу, що має унікальну стійкість до ударів і прозорістю. Вироби ECLAT символізують сучасний спосіб життя. Майстри працюють заради споживачів, які цінують елегантність, якість та орієнтуються на доступні ціни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eclat |
| Країна виробник | Франція |
| Висота вази | 267 мм |
| Глибина вази | 250 мм |
| Діаметр вази | 167 мм |
| Діаметр горловини | 167 мм |
| Діаметр підстави | 99 мм |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма вази | Конус |
| Колір | Прозорий |
| Ширина вази | 167 мм |
- Ціна: 1 352 ₴


