Фруктівниця BOHEMIA Colosseum 255 мм 6KD21/0/99R14/255
BOHEMIA
6KD21/99R14/255
Colosseum
Фруктівниця
Вага 2 430 г
Розміри 254 x 254 x 132 мм
Матеріал: високоякісне скло
Фірмова упаковка
Виробництво Чехія
Crystalite Bohemia s.r.o.
Місто Svetlé nad Sázavou
В даний час скляний завод CRYSTALITE BOHEMIA s.r.o. виробляє і переробляє тільки нову сучасну, екологічно чисту скломасу - кристалліт (кристаллін) у спеціальній облагородженій консистенції, у перевіреному історією режимі роботі, яка за своїми параметрами не поступається кришталю з 24% вмістом свинцю, а багато в чому перевершує його.
До найуспішніших колекцій виробів зі скла, відносяться, наприклад, Klára, Barbara, Kleopatra, Gastro, Laura, Klaudie тощо. З асортименту подарунків надзвичайно високим попитом користуються комплекти Quadro, Safari, Magma, Falco, Jessie і т.д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Висота | 132 мм |
| Діаметр | 255 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Скло |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Фруктовниця |
| Форма | Фігурна |
| Ширина | 254 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Bohemia |
- Ціна: 1 616 ₴




