Торгова марка НЕМАН
Серія 5108
Нарізка: 1000-1
Об'єм: 1500 мл
Корисний об'єм приблизно: 1400 мл
Діаметр верху зовнішній: 102 мм.
Діаметр верху внутрішній: 91 мм
Діаметр посередині: 130 мм
Висота: 195 мм.
Вага: 1280 грам
Матеріал: кришталь
Колір прозорий
ВАТ «Склозавод« Неман »- знаходиться в місті Березівка - місті майстрів скла, в якому традиції виробництва скла та кришталю закладені з 1883 року.
Історія підприємства почалася з маленької гути місцевого поміщика З.Ленского, на якій видували пивні пляшки і яку взяли в оренду приїхали в Березівку головний інженер знаменитого Дядьківський заводу В.Краевскій і керівник художньої майстерні Ю. Столл. Побудувавши неподалік другий завод і купивши третій, вони заснували свою фірму "Німан". Підприємство постійно удосконалювалося і розширювало асортимент продукції, що випускається, що поряд з високою якістю зробило торговельну марку «Неман» престижною і впізнаваною.
Асортимент підприємства сьогодні представлений 5-ма тисячами виробів для сервірування домашнього столу, кафе, ресторанів, інтер'єрів будинків і офісів. Вони різноманітні за призначенням, формою, кольоровою гамою і декорування фарбами, пудрами, золотом, склеюванням різноманітних форм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Білорусь |
| Верхній діаметр | 102 мм |
| Висота | 195 мм |
| Матеріал | Кришталь |
| Призначення | Для безалкогольних напоїв |
| Наявність ручки | Так |
| Нижній діаметр | 95 мм |
| Об`єм | 1500 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки, клітка, смужка |
| Тип ємності | Глечик |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Німан |
- Ціна: 1 599 ₴



