Торгова марка НЕМАН
Серія: 6209
Нарізка: 1000-1
Об'єм: 1200 мл
Корисний об'єм приблизно: 1200 мл
Діаметр верху зовнішній: 88 мм
Діаметр верху внутрішній: 77 мм
Діаметр по центру: 127 мм
Висота: 215 мм.
Висота з кришкою: 275 мм
Додаткова комплектація: кришка та ручка
Вага: 1323 грам
Матеріал: кришталь
Колір прозорий
ВАТ «Склозавод «Неман» - знаходиться у місті Березівка – місті майстрів скла, в якому традиції виробництва скла та кришталю закладені з 1883 року.
Асортимент підприємства сьогодні представлений 5-ма тисячами виробів для сервірування домашнього столу, кафе, ресторанів, інтер'єрів будинків та офісів. Вони різноманітні за призначенням, формою, колірною гамою та декоруванням фарбами, пудрами, золотом, склейкою різноманітних форм. Це викликає закономірний інтерес у покупців у всьому світі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Неман |
| Країна виробник | Білорусь |
| Верхній діаметр | 88 мм |
| Висота | 215 мм |
| Матеріал | Кришталь |
| Призначення | Універсальне |
| Наявність ручки | Так |
| Нижній діаметр | 82 мм |
| Об`єм | 1200 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Кришка |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки, клітка, смужка |
| Тип ємності | Глечик |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Німан |
- Ціна: 1 847 ₴


