
Соусник квадратний Bormioli Rocco Buffet Gala 170 мл Колір прозорий 441256MTX121990
- Немає в наявності
- Код: 441256MTX121990
122 ₴
- +380 (67) 341-88-35
Торгова марка: Bormioli Rocco
Серія Buffet Gala
Призначення: соусник
Форма: квадратна
Об'єм: 170 мл
Корисний об'єм приблизно: 150 мл
Ширина: 90 мм
Довжина: 90 мм
Ширина дна: 50 мм
Довжина дна: 50 мм
Висота: 40 мм
Вага: 125 грам
Матеріал: скло
Бренд Bormioli Rocco Італія почав випускати свою продукцію з 19 століття у невеликому містечку Парма в Італії. З того часу інженери компанії щодня працюють над розширенням асортименту продукції, а художники уособлюють свої шедеври у світі посуду. Станом на сьогоднішній день бренд Bormioli Rocco набув світової популярності, а виробництва компанії розміщені в таких державах, як Іспанія, Німеччина, Польща. Всі вони оснащені новітніми технологіями, що дозволяють виробляти посуд лише найвищої якості.
Посуд торгової марки Bormioli Rocco виготовлений із матеріалу, що є чимось середнім між кришталем і склом. Цей матеріал на сьогоднішній день не має такого ж подібного за якістю аналога. Завдяки дизайну продукції, що постійно оновлюється, товар Bormioli Rocco Італія для багатьох став синонімом слову «престиж», перетворившись на невід'ємну частину повсякденного побуту.
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 170 мл |
| Ширина | 90 мм |
| Вилочка | Немає |
| Виробник | Bormioli Rocco |
| Колір | Прозорий |
| Довжина | 90 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Італія |
| Кришка | Немає |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Висота | 40 мм |
| Ложечка | немає |
| Матеріал | Скло |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Мірна шкала | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Bormioli Rocco |
| Тип посуду | Соусник |
- Ціна: 122 ₴

