Торгова марка MAESTRO
Комплектація: механізм для розкачування тіста з регулюванням товщини, змінні ножі для нарізування тіста 2 мм і 6 мм, ручка, фіксатор до столу.
Ширина : 200 мм
Довжина: 200 мм
Висота: 155 мм
Вага: 2260 грам
Матеріал: сталь
Maestro – це український бренд, який зареєстрували у 2005 році. Головний офіс компанії знаходиться у Одесі. А продукцію під цим брендом випускають у Китаї.
Моделі Maestro служать довго. Вони радують будь-якого покупця, навіть найвибагливішого. Широкий асортимент такого посуду може наповнити всю кухню.
З урахуванням того, що ціни доступні навіть людям з невисоким рівнем доходу, купити товари з високоякісних матеріалів можуть практично всі бажаючі. Якість товару, стабільність цін, постійна наявність товару в асортименті, розширення модельного ряду, професіоналізм співробітників багато в чому забезпечують успіх бренду Maestro.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Максимальна ширина локшини | 6 мм |
| Привід | Ручний |
| Країна виробник | Китай |
| Насадка для равіолі | Немає |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Тісторозкатка-локшинорізка |
| Мінімальна ширина локшини | 2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 883 ₴




