Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стакан високий PASABAHCE Long Drink Casablanca 361 мл 6 шт 52706
Набір стаканорв Long Drink серії Casablanca
Матеріал: прозоре скло
Обсяг: 361 мл.
Висота: 122 мм.
Верхній діаметр: 83 мм.
Нижній діаметр: 61 мм.
Турецька марка PASABAHCE, стеклопромишленного холдингу Шішеджам, спеціалізується на випуску домашньої скловиробів і займає лідируючі позиції в цій галузі, повністю задовольняючи споживчі запити стеклопромишленного характеру як на території Туреччини, так і в світі. Орієнтуючись головним чином на вироблену і реалізовану продукцію в Європі, Пашабахче вдосконалюється в підвищенні ефективності виробництва і відповідно до європейських стандартів якості. Постійно модернізуючи технологічну сторону виробництва, проводячи сучасні соціологічні дослідження, використовуючи новітні тенденції в маркетинговій політиці, Pasabahce займає третє в світі і друге в Європі місце в сфері виготовлення посуду зі скла і скляної продукції.
Компанія Pasabahce пропонує багатий вибір скляної домашньої посуду на будь-який смак, яка оптимально поєднує в собі якість, функціональність, дизайн і розумну ціну. Компанія Pasabahce пропонує багатий вибір скляної домашньої посуду на будь-який смак, яка оптимально поєднує в собі якість, функціональність, дизайн і розумну ціну. Посуд Стакан високий PASABAHCE 52706 Long Drink Casablanca 361 мл 6 шт з міцного прозорого скла, виконана в клссіческом дизайні, служить прекрасним прикрасою інтер'єру і будь-якого столу.
Набір стаканорв Long Drink серії Casablanca
Матеріал: прозоре скло
Обсяг: 361 мл.
Висота: 122 мм.
Верхній діаметр: 83 мм.
Нижній діаметр: 61 мм.
Турецька марка PASABAHCE, стеклопромишленного холдингу Шішеджам, спеціалізується на випуску домашньої скловиробів і займає лідируючі позиції в цій галузі, повністю задовольняючи споживчі запити стеклопромишленного характеру як на території Туреччини, так і в світі. Орієнтуючись головним чином на вироблену і реалізовану продукцію в Європі, Пашабахче вдосконалюється в підвищенні ефективності виробництва і відповідно до європейських стандартів якості. Постійно модернізуючи технологічну сторону виробництва, проводячи сучасні соціологічні дослідження, використовуючи новітні тенденції в маркетинговій політиці, Pasabahce займає третє в світі і друге в Європі місце в сфері виготовлення посуду зі скла і скляної продукції.
Компанія Pasabahce пропонує багатий вибір скляної домашньої посуду на будь-який смак, яка оптимально поєднує в собі якість, функціональність, дизайн і розумну ціну. Компанія Pasabahce пропонує багатий вибір скляної домашньої посуду на будь-який смак, яка оптимально поєднує в собі якість, функціональність, дизайн і розумну ціну. Посуд Стакан високий PASABAHCE 52706 Long Drink Casablanca 361 мл 6 шт з міцного прозорого скла, виконана в клссіческом дизайні, служить прекрасним прикрасою інтер'єру і будь-якого столу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 83 мм |
| Висота | 122 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 61 мм |
| Об`єм | 360 мл |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки, клітка, смужка |
| Тип склянки | Високий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | PASABAHCE |
- Ціна: 306 ₴






