Торгова марка Bohemia
Серія Yoko
Форма: фігурна
Об'єм: 1300 мл
Діаметр верху зовнішній: 155 мм
Діаметр верху внутрішній: 93 мм
Діаметр дна: 93 мм
Висота: 300 мм
Глибина ємності: 255 мм
Вага : 3240 грам
Матеріал: скло
Колір прозорий
Компанія Crystalite Bohemia s. r. o. (Товариство з обмеженою відповідальністю «Кристаліт Богемія») було створено у жовтні 2009 року. На сьогоднішній день компанії належать два виробничі підприємства. Перше з них – склозавод у місті Світла-над-Сазовий, оснащений повністю автоматизованим виробництвом скляної тари для напоїв та декоративного скла (склозавод заснований у 1967 р.), друге – склозавод «Квітна» у містечку Страні (заснований у 1794 р.), на якому досі все виробництво здійснюється вручну, а також виконується декор скла різними техніками.
Вже кілька років весь асортимент підприємства виробляється з екологічно безпечної скломаси - кристаліту, який не містить сполук олова, і, навпаки, з недавнього часу містить титан, що робить фінальний виріб міцнішим. Ця скломаса має ті ж найвищі параметри якості, що і чеський кришталь, маючи тривалий термін служби. Вироби можна сміливо мити в посудомийках, не побоюючись втрати їхнього блиску. Вироби, виготовлені з цього матеріалу, є більш міцними, стійкими до підвищеної кількості миючих циклів у посудомийці, мають покращене світлозаломлення.
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр горловини | 155 мм |
| Матеріал | Скло |
| Глибина вази | 255 мм |
| Країна виробник | Чехія |
| Діаметр підстави | 93 мм |
| Стан | Новий |
| Форма вази | Фігурна |
| Колір | Прозорий |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Виробник | Bohemia |
| Висота вази | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Bohemia |
- Ціна: 1 781 ₴



