Набір склянок високих PASABAHCE Karat 330 мл 6 шт 52888
PASABAHCE
Karat
Арт.52888
Кількість в наборі 6 штук
Обсяг: 330 мл
Висота: 146 мм
Верхній діаметр: 72 мм
Нижній діаметр: 55 мм
матеріал скло
колір прозорий
грановані стінки
оригінальний дизайн
Подарункова коробка
Можна мити в посудомийній машині
Виробник Pasabahce Туреччина
Турецька компанія Пашабахче, перебуваючи в складі найбільшого холдингу Sisecam, з середини минулого століття є одним з лідерів ринку Європи по виробництву високоякісної посуду. Привабливий дизайн, відмінну якість і лояльна політика ціноутворення дозволили посуді Pasabahce завоювати широку популярність.
Завдяки використанню новітніх тенденцій у своїй маркетинговій політиці, проведення актуальних соціологічних досліджень, вдосконалення технологічного боку виробництва, турецька посуд Pasabahce займає друге місце в Європі і третє місце в світі в області виробництва скла.
Для виготовлення турецької посуду Пашабахче - Набір склянок PASABAHCE 52888 Karat 6 шт - 330 мл - застосовується тільки високоміцне скло, яке не б'ється, не дряпається, є безпечним і невибагливим в зверненні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 72 мм |
| Висота | 146 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 55 мм |
| Об`єм | 330 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип склянки | Високий |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | PASABAHCE |
- Ціна: 372 ₴





