Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Торгова марка Mazhura
Призначення: для розкатування тіста
Довжина: 350 мм
Диаметр рабочей части: 45 мм
Длина рабочей части: 190 мм.
Вага: 330 грам
Матеріал: Бук
Обертова частина на металевій осі
Призначення: для розкатування тіста
Довжина: 350 мм
Диаметр рабочей части: 45 мм
Длина рабочей части: 190 мм.
Вага: 330 грам
Матеріал: Бук
Обертова частина на металевій осі
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.33 кг |
| Виробник | MAZHURA |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал ручки | дерево |
| Діаметр | 4.5 см |
| Загальна довжина | 35 см |
| Довжина робочої частини | 19 см |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Матеріал качалки | Дерево |
| Знімні ручки | Ні |
| Обертовий валік | Так |
- Ціна: 253 ₴


