
Хлібниця MAZHURA дерев'яна 20.5х40.5х30.5 см Колір вільха mz502876 Арт.mz502876
- Немає в наявності
- Код: mz502876
1 647 ₴
+380 (67) 197-31-56
- +380 (67) 341-88-35
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хлібниця MAZHURA дерев'яна 20.5х40.5х30.5 см Колір вільха mz502876
Арт.mz502876
Категорія: хлібниці
Призначення: універсальна
Розміри: 20.5х40.5х30.5 см
Довжина 40.5 см
Ширина 30.5 см
Висота 20.5 см
Форма: прямокутна
Матеріал: деревина вільхи
Покриття: харчової лак
колір вільха
Рекомендована ручна мийка
Бренд: MAZHURA
Країна реєстрації бренду: Італія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAZHURA |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20.5 см |
| Довжина | 40.5 см |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал кришки | Дерево |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 30.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновиди | деревяні |
| торговельна марка | MAZHURA |
- Ціна: 1 647 ₴


