
Соусник овальний скляний фігурний PASABAHCE Gastro Boutique 100 мл колір прозорий 53962
- Немає в наявності
- Код: 53962SL
38 ₴
- +380 (67) 341-88-35
Торгова марка: Pasabahce
Серія Gastro Boutique
Призначення: соусник
Об'єм: 100 мл
Ширина: 97 мм
Довжина: 110 мм
Діаметр дна: 45 мм
Висота: 48 мм
Вага: 130 грам
Матеріал: скло
Турецька компанія Pasabahce, перебуваючи у складі найбільшого холдингу Sisecam, із середини минулого століття є одним із лідерів ринку Європи з виробництва високоякісного посуду. Привабливий дизайн, відмінна якість та лояльна політика ціноутворення дозволили посуду Pasabahce завоювати широку популярність.
Завдяки використанню найновіших тенденцій у своїй маркетинговій політиці, проведенню актуальних соціологічних досліджень, удосконаленню технологічної сторони виробництва, турецька судина Pasabahce займає друге місце в Європі та третє у світі в галузі виробництва скла.
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Соусник |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 100 мл |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Висота | 48 мм |
| Колір | Прозорий |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Ложечка | немає |
| Вилочка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Мірна шкала | Ні |
| Форма | Фігурна |
- Ціна: 38 ₴


