Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір склянок для коктейлю PASABAHCE Aquatic 6 шт 42978
Серія Aquatic
Кількість: 6
Висота, мм:148
Верхній діаметр: 55 мм
Нижній діаметр: 53мм
Об'єм, мл:315 мл
Колір: прозорий
- оригінальний дизайн
- дозволяється мити в посудомийній машині
- матеріал - ударостійке скло
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Об`єм | 315 мл |
| Висота | 148 мм |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Тип склянки | Високий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Верхній діаметр | 55 мм |
| Нижній діаметр | 53 мм |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип ємності | Стопка |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | PASABAHCE |
- Ціна: 235 ₴


