Цукерниця BOHEMIA Colosseum богемский кришталь 130мм 6KD21-99R14-130
BOHEMIA
6KD21-99R14-130
Colosseum
цукерниця
Вага 295 g
Розмір 114 x 114 x 70 мм
Матеріал: високоякісне скло
фірмова упаковка
виробництво Чехія
Crystalite Bohemia s.r.o.
Місто Světlé nad Sázavou
В даний час скляний завод «CRYSTALITE BOHEMIA s.r.o.» виробляє і переробляє тільки нову сучасну, екологічно чисту стекломассу - кристаліт (Кристаллин) в спеціальній облагородженою консистенції, в перевіреному історією режимі роботи, яка за своїми параметрами не поступається кришталю з 24% вмістом свинцю, а багато в чому і перевершує його.
До найуспішнішим колекціям виробів зі скла, відносяться, наприклад, Klára, Barbara, Kleopatra, Gastro, Laura, Klaudie і т.д. З подарункового асортименту надзвичайно високим попитом користуються комплекти Quadro, Safari, Magma, Falco, Jessie і т.д.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Діаметр | 130 мм |
| Довжина | 114 мм |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Скло |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Стан | Новий |
| Тип посуду | Цукерниця |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Bohemia |
- Ціна: 430 ₴




