Ваза PASABAHCE Flora 255 мм 43737
Матеріал: скло
Висота - 25,5 см
Діаметр - 10,7 см
Діаметр дна - 8,5 см
Турецька марка PASABAHCE, стеклопромишленного холдингу Шішеджам, спеціалізується на випуску домашньої скловиробів і займає лідируючі позиції в цій галузі, повністю задовольняючи споживчі запити стеклопромишленного характеру як на території Туреччини, так і в світі. Орієнтуючись головним чином на вироблену і реалізовану продукцію в Європі, Пашабахче вдосконалюється в підвищенні ефективності виробництва і відповідно до європейських стандартів якості. Постійно модернізуючи технологічну сторону виробництва, проводячи сучасні соціологічні дослідження, використовуючи новітні тенденції в маркетинговій політиці, Pasabahce займає третє в світі і друге в Європі місце в сфері виготовлення посуду зі скла і скляної продукції.
Компанія Pasabahce пропонує багатий вибір скляної домашньої посуду на будь-який смак, яка оптимально поєднує в собі якість, функціональність, дизайн і розумну ціну. Ваза PASABAHCE 43737 Flora 25,5 см міцна, зносостійка, служить прекрасним прикрасою інтер'єру і будь-якого столу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота вази | 225 мм |
| Діаметр вази | 107 мм |
| Діаметр підстави | 85 мм |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма вази | Куля |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | PASABAHCE |
- Ціна: 116 ₴




