Торгова марка Pasabahce
Серія Florа
Об'єм: 400 мл
Корисний об'єм: 350 мл
Діаметр верху зовнішній: 70 мм
Діаметр верху внутрішній: 63 мм
Діаметр посередині: 95 мм
Діаметр низу: 57 мм
Висота: 80 мм
Вага: 120 грам
Матеріал: скло
Колір прозорий
Турецька компанія Pasabahce, перебуваючи у складі найбільшого холдингу Sisecam, із середини минулого століття є одним із лідерів ринку Європи з виробництва високоякісного посуду. Привабливий дизайн, відмінна якість та лояльна політика ціноутворення дозволили посуду Pasabahce завоювати широку популярність.
Завдяки використанню найновіших тенденцій у своїй маркетинговій політиці, проведенню актуальних соціологічних досліджень, удосконаленню технологічної сторони виробництва, турецький посуд Pasabahce посідає друге місце в Європі та третє у світі в галузі виробництва скла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Висота вази | 80 мм |
| Діаметр вази | 95 мм |
| Діаметр горловини | 70 мм |
| Діаметр підстави | 57 мм |
| Матеріал | Скло |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма вази | Куля |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | PASABAHCE |
- Ціна: 55 ₴




