Декантер скляний PASABAHCE Celebration 1700 мл 1шт 43634
PASABAHCE 43634
Декантер
Обсяг 1700 мл
Висота 275 мм
Верхній діаметр 96 мм
Нижній діаметр 90 мм
матеріал скло
Матеріал: прозоре загартоване скло
Декантер Pasabahce серії Celebration перетворює звичайну сервіровку напоїв, а зокрема, вина - в вишукане естетичне дійство.
Декантери є графини зі скла, спочатку застосовуються в процесі декантування вина, простими словами - в процесі переливання вина з пляшки в спеціалізований посудину для отримання очищеного продукту (без осаду), а також щоб дозволити недозрілий винам додатково окислюватися, що додасть напою найбільш тонкий смак при дегустації. Знавці стверджують, що смак вина в Декантер стає яскравішим.
Скляний графин має елегантний зовнішній вигляд, йому властива відсутність ручки і носика. Найчастіше використовують для подачі алкогольних напоїв, бездоганний при сервіруванні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Країна виробник | Туреччина |
| Верхній діаметр | 96 мм |
| Висота | 275 мм |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Універсальне |
| Наявність ручки | Ні |
| Нижній діаметр | 90 мм |
| Об`єм | 1700 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Тип ємності | Декантер |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | PASABAHCE |
- Ціна: 453 ₴



