Високі склянки лонг дрінк PASABAHCE Casablanca 355мл, набір 6шт 52708-6
PASABAHCE 52708-6
серія Casablanca
Високі склянки лонг дрінк
обсяг 355мл
Висота: 122 мм
Верхній діаметр: 83 мм
Нижній діаметр: 61 мм
Набір 6 штук
матеріал скло
Індивідуальна фірмова упаковка
Виробник Туреччина
Hатрій-кальцій-силікатне і кристалів скло «Пашабахче» є жароміцної продукцією; проводиться як автоматичним, так і ручним способами.
AO «Пашабахче» розпочало свою діяльність в 1935 році в Бейкоз, Пашабахче, з ручного виробництва склопосуду з натрій-кальцій-силікатного скла, a в 1974 року було впроваджено систему термоустойчивости. Перший експорт був здійснений в 1961 році. У період з 1980 по 2000 рік, задовольняючи постійно зростаючий попит на внутрішньому ринку і збільшуючи експортні обсяги, спостерігається інтенсивне нарощування кількості фабрик, задіяних у виробництві натрій-кальцій-силікатного скла і жароміцної продукції. Орієнтуючись головним чином на вироблену і реалізовану продукцію в Європі, «Пашабахче» удосконалюється в підвищенні ефективності виробництва і відповідно до європейських стандартів якості.
| Основні | |
|---|---|
| Тип склянки | Високий |
| Матеріал | Скло |
| Об`єм | 360 мл |
| Висота | 122 мм |
| Верхній діаметр | 83 мм |
| Нижній діаметр | 61 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Pasabahce |
| Підходить для гарячих напоїв | Так |
- Ціна: 306 ₴




