Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хлібниця MAZHURA дерев'яна 20.5х40.5х30.5 см Колір червоний mz505799
Арт.mz505799
Категорія: хлібниці
Призначення: універсальна
Розміри: 20.5х40.5х30.5 см
Форма: прямокутна
Матеріал: деревина вільхи
Покриття: харчової лак
Колір червоний
Рекомендована ручна мийка
Бренд: MAZHURA
Країна реєстрації бренду: Італія
Країна виробник: Україна
Арт.mz505799
Категорія: хлібниці
Призначення: універсальна
Розміри: 20.5х40.5х30.5 см
Форма: прямокутна
Матеріал: деревина вільхи
Покриття: харчової лак
Колір червоний
Рекомендована ручна мийка
Бренд: MAZHURA
Країна реєстрації бренду: Італія
Країна виробник: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAZHURA |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20.5 см |
| Довжина | 30.5 см |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал кришки | Дерево |
| Тип | Хлібниця |
| Тип кришки | Відкидна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 40.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновиди | деревяні |
| торговельна марка | MAZHURA |
- Ціна: 1 784 ₴



