
Салфетница BERLINGER HAUS Moonlight Edition 18,5 х 18,5 х 6,2 см Колір сірий 6769BH
- Немає в наявності
- Код: 6769BH
512 ₴
- +380 (67) 341-88-35
Салфетница BERLINGER HAUS Moonlight Edition 18,5 х 18,5 х 6,2 см
Колір сірий 6769BH
BERLINGER HAUS
Артикул 6769BH
Moonlight Edition
Розмір: 18,5 х 18,5 х 6,2 см
форма квадратна
Круглі ніжки
матеріал Iron
Колір Grey & Rose gold
Прекрасний вибір для всіх типів паперових або лляних серветок квадратної форми
Упаковка кольорова картонна коробка
Виробник BERLINGER HAUS Угорщина
Бренд Berlinger Haus - це відомий європейський виробник високоякісної кухонного начиння. Вона була створена на початку осені 2007 року. Місто Будапешт став місцем народження даного підприємства. В даний час Berlinger Haus співпрацює з різними компаніями в більш сорока країнах світу. Продукція Berlinger Haus Салфетница Berlinger Haus 6769BH Moonlight Edition 18,5 х 18,5 х 6,2 см відрізняється довговічністю, оригінальністю і прийнятною ціновою політикою. Всі вироби ТМ BERLINGER HAUS пройшли перевірки на міцність, а також, відповідність стандартам безпеки і якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berlinger Haus |
| Країна виробник | Угорщина |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Тип | Підставка для серветок |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Різновиди | Салфетниці |
| торговельна марка | Berlinger Haus |
- Ціна: 512 ₴



