
Форма для запікання LUMINARC Smart Cuisine Carine 300х220 мм Колір білий 8332p
- Немає в наявності
- Код: 8332p
382 ₴
- +380 (67) 341-88-35
Торгова марка LUMINARC
Серія Smart Cuisine Carine
Розмір форми:
Ширина: 300 мм
Довжина: 220 мм
Висота: 55 мм
Об'єм: 1800 мл
Матеріал: склокераміка
Вага: 800 грам
Колір білий
Компанія Luminarc (Франція) – одна з провідних компаній у світі, що займається виробництвом високоякісного посуду. Асортимент її продукції сьогодні налічує понад 2000 найменувань посуду з прозорого, матового, димчастого, кольорового та декорованого скла, порцеляни та нового матеріалу для виготовлення посуду - ZENIX, що є сумішшю скла та фарфору, що надає посуду додаткову міцність і легкість. Посуд виробництва Luminarc екологічно безпечний і гігієнічний завдяки матеріалу з якого він виготовлений. Поверхня посуду абсолютно гладка на дотик, не має жодних пір, що дозволяють збиратися грязюки - запахи в такий посуд не вбираються. Це заслужено зараховує посуд Luminarc до найвищого класу з санітарно-гігієнічної безпеки. Крім того можливість миття посуду в посудомийних машинах, сушіння в сушильних машинах та використання в мікрохвильових печах, духових шафах та морозильних камерах холодильників робить посуд просто неперевершеним та зручним використанням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luminarc |
| Країна виробник | Франція |
| Антипригарне покриття форми | Ні |
| Висота стінок | 55 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Жаростійке скло |
| Загальний об`єм форми | 1800 мл |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 250 град. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Luminarc |
- Ціна: 382 ₴


