
Набір склянок для віскі богемский кришталь BOHEMIA Wellington 300мл-6шт 2KD83-99S37-300
- Немає в наявності
- Код: 2KD83-99S37-300
1 309 ₴
- +380 (67) 341-88-35
Набір склянок для віскі богемский кришталь BOHEMIA Wellington 300мл-6шт 2KD83-99S37-300
Bohemia
Wellington
Набір склянок для віскі
Обсяг склянки 300мл
Вага склянки 455 g
Розмір склянки 109 x 109 x 104 mm
У наборі 6 шт
фірмова упаковка
Виробляється в Чехії
Crystalite Bohemia s.r.o.
Місто Světlé nad Sázavou
В даний час скляний завод «CRYSTALITE BOHEMIA s.r.o.» виробляє і переробляє тільки нову сучасну, екологічно чисту стекломассу - кристаліт (Кристаллин) в спеціальній облагородженою консистенції, в перевіреному історією режимі роботи, яка за своїми параметрами не поступається кришталю з 24% вмістом свинцю, а багато в чому і перевершує його.
Дуже широка пропозиція якісних виробів з позачасовим дизайном самого високого рівня сподобається покупцям також своїми корисними властивостями і рисами предметів постійної цінності. Крім того, це вироби на рівні сертифікованої продукції, що володіють унікальними технічними та технологічними параметрами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Верхній діаметр | 109 мм |
| Висота | 104 мм |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Матеріал | Скло |
| Нижній діаметр | 109 мм |
| Об`єм | 300 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип склянки | Низький |
| Колір | Прозорий |
| Призначення | Для віскі |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Bohemia |
- Ціна: 1 309 ₴


