
Набір склянок для віскі богемський кришталь BOHEMIA Dover 320 мл 6 штук 20309-15720-320
- Немає в наявності
- Код: 20309-15720-320
1 522 ₴
- +380 (67) 341-88-35
Торгова марка BOHEMIA
Серія Dover
У наборі: 6 склянок
Призначення: для віскі
Форма: кругла
Об'єм: 320 мл
Корисний об'єм приблизно: 290 мл
Діаметр верху зовнішній: 85 мм
Діаметр верху внутрішній: 77 мм
Діаметр дна: 76 мм
Висота: 97 мм.
Вага: 460 грам
Матеріал: кришталь
Колір прозорий
Компанія Crystalite Bohemia s. r. o. (Товариство з обмеженою відповідальністю «Кристаліт Богемія») було створено у жовтні 2009 року. На сьогоднішній день компанії належать два виробничі підприємства. Перше з них – склозавод у місті Світла-над-Сазовий, оснащений повністю автоматизованим виробництвом скляної тари для напоїв та декоративного скла (склозавод заснований у 1967 р.), друге – склозавод «Квітна» у містечку Країні (заснований у 1794 р.), на якому досі все виробництво здійснюється вручну, а також виконується декор скла різними техніками.
Вже кілька років весь асортимент підприємства виробляється з екологічно безпечної скломаси - кристаліту, який не містить сполук олова, і, навпаки, з недавнього часу містить титан, що робить фінальний виріб міцнішим. Ця скломаса має ті ж найвищі параметри якості, що і чеський кришталь, маючи тривалий термін служби. Вироби можна сміливо мити в посудомийках, не побоюючись втрати їхнього блиску. Вироби, виготовлені з цього матеріалу, є більш міцними, стійкими до підвищеної кількості миючих циклів у посудомийці, мають покращену світлозаломлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bohemia |
| Об`єм | 320 мл |
| Висота | 97 мм |
| Країна виробник | Чехія |
| Матеріал | Кришталь |
| Колір | Прозорий |
| Тип склянки | Високий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Верхній діаметр | 85 мм |
| Нижній діаметр | 76 мм |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки, клітка, смужка |
| Призначення | Для віскі |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Bohemia |
- Ціна: 1 522 ₴


