Торгова марка Bormioli Rocco
Серія Electra
Об'єм: 1600 мл
Корисний об'єм приблизно: 1450 мл
Діаметр шийки зовнішній: 67 мм
Діаметр шийки внутрішній: 61 мм
Діаметр здебільшого: 175 мм
Висота: 210 мм
Вага: 640 грам
Матеріал: скло
Колір: прозорий
Бренд Bormioli Rocco Італія почав випускати свою продукцію ще з 19 століття у невеликому містечку Парма в Італії. З того часу інженери компанії щодня працюють над розширенням асортименту продукції, а художники втілюють свої шедеври у світі посуду. Станом на сьогоднішній день бренд Bormioli Rocco набув світової популярності, а виробництва компанії розміщені в таких державах, як Іспанія, Німеччина, Польща. Всі вони оснащені найновішими технологіями, які дозволяють виробляти посуд лише найвищої якості.
Посуд торгової марки Bormioli Rocco виготовлений з матеріалу, що є чимось середнім між кришталем і склом. Цей матеріал на сьогоднішній день не має такого ж подібного за якістю аналога. Завдяки дизайну продукції, що постійно оновлюється, товар Bormioli Rocco Італія для багатьох став синонімом слову «престиж», перетворившись на невід'ємну частину повсякденного побуту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bormioli Rocco |
| Об`єм | 1600 мл |
| Висота | 210 мм |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Скло |
| Колір | Прозорий |
| Призначення | Для алкогольних напоїв |
| Верхній діаметр | 67 мм |
| Нижній діаметр | 104 мм |
| Тип ємності | Декантер |
| Спосіб закривання | Не закривається |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Наявність ручки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| торговельна марка | Bormioli Rocco |
- Ціна: 1 050 ₴



